Dodaj wpis  Nowe wpisy  Najpopularniejsze      Aktualizacja wpisu  Ulepszenie wpisu
       Moje konto     Szukanie zaawansowane                 Browse a Listing


Góra > Uslugi > Prawne > Kancelarie radcowskie

Popular Tags

Web Links
Sortuj po :
Doświadczony Doradca podatkowy z dużym doświadczeniem przeprowadzi audyt wewnętrzny ewidencji i ksiąg podatkowych w Twojej firmie. Poprawność zaksięgowania zdarzeń gospodarczych i podatkowych oraz ich zgodność z prawem podatkowym zapewni przyszłość dla Twojej firmy i dla Ciebie a także stworzy dalsze możliwości rozwoju. Razem określimy strategię rozwoju, która będzie najkorzystniejsza dla Twojego rodzaj działalności
Category:

Date Added: cze 3, 2009 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jesteśmy firmą, która w oparciu o swoją wiedzę oraz zdobyte doświadczenie oferuje Państwu kompleksowe doradztwo prawne, sporządzanie pism procesowych, pozwów, odwołań, wniosków, umów cywilnoprawnych, a także ich opiniowanie. Daje Państwu możliwość telefonicznego kontaktu z naszymi prawnikami za pomocą specjalnie do tego przeznaczonej infolinii prawnej. Naszym klientom poświęcamy zawsze tyle czasu i uwagi, ile wymaga tego jego sprawa. Zawsze jesteśmy dostępni i służymy naszą radą.
Category:

Date Added: lip 5, 2010 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

FHF Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Piotra Flatow gwarantuje profesjonalne usługi prawnicze, świadczone zgodnie z zasadami etyki zawodu radcy prawnego. Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego (odszkodowania, spadki, rozwody, separacje, windykacja należności, pozwy o zapłatę), administracyjnego (reprywatyzacja, zatrudnianie cudzoziemców), budowlanego, handlowego (rejestracja spółek, KRS, bieżąca obsługa korporacyjna), pracy i ubezpieczeń społecznych.
Stoimy na stanowisku, że profesjonalna pomoc prawna nie musi być droga, nawet w Warszawie.

FHF Kancelaria Prawna Radca Prawny Piotr Flatow
ul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 34
02-495 Warszawa
tel. 501-683-319
tel. 22-823-73-15
e-mail: kancelariafhf@gmail.com
www.fhfkancelariaprawna.pl
Category:

Date Added: gru 2, 2010 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Prowadzona przez nas kancelaria radcy prawnego udzielamy pomocy prawnej w szerokim zakresie wielu spraw administracyjno sądowych dla wszystkich osób prywatnych jak i spółek gospodarczych oraz firm i przedsiębiorstw. Służymy Państwu przede wszystkim trafnymi poradami i możliwością reprezentowania przed obliczem sądu. W równie dobrym stopniu zajmujemy się sprawami administracyjnymi i rodzinnymi.
Category:

Date Added: sty 22, 2011 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Wąsiewicz oferuje usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i korporacyjnym. Maciej Wąsiewicz - kreator kancelarii - to radca prawny. Poznań jest siedzibą kancelarii, pomimo tego jej działanie nie sprowadza się wyłącznie do tego miasta.
Poznań - adwokat w tym mieście ma spory potencjał udowodnienia własnego kunsztu z obrębu prawa cywilnego, ekonomicznego i korporacyjnego.
Za sprawą współpracy z adwokatami, radcami prawnymi i rejentami z różnych miejscowości Polski możliwe jest świadczenie usług poza aglomeracją Poznań. Kancelaria opiera współpracę na partnerstwie, dzięki czemu Kontrahenci zdołają w pełni zaufać zespołowi i zlecić prowadzenie swoich kwestyj bez żadnych obaw. Tenże cel zyskiwany jest przez wzgląd na zapewnienie absolutnej dyskrecji oraz zachowanie tajemnicy zawodowej.
Category:

Date Added: mar 24, 2011 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Kamiński proponuje udzielanie porad prawnych w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, prawa lokalowego, prawa pracy, w sprawach konsumenckich, w sprawach o odszkodowanie, w sprawach o zadośćuczynienie, a także przygotowywanie pism procesowych np. zażaleń, apelacji, skarg na czynności komornika, wniosków i pozwów, sprzeciwów i nakazów.
Biuro obsługuje klientów z Torunia, Bydgoszczy, Włocławka, Chełmna, Grudziądza, Inowrocławia, Świecia i innych miast województwa kujawsko-pomorskiego.
Kancelaria prowadzi sprawy przed sądami na terenie całego kraju.
Category:

Date Added: mar 29, 2011 Hits: 2 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Agencje detektyw24 swiadczy usługi na terenie całej polski, darmowe doradztwo super przygotowani detektywi w każdym mieście w polsce uzyskasz każda informacje która pomoze ci rozwiążąć problem. Firma detektyw 24 działa na rynku od 1999 r swidczymy pełna game usług w tym zakresie miedzy innymi wykrywanie podsłuchów, obserwacje, dostarczamy dowody zdrady
Category:

Date Added: cze 4, 2011 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Adwokat Wiktor Gamracki zapewnia profesjonalne usługi prawnicze dla Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców.

Kancelaria Adwokacka znajduje się w Rzeszowie. Mieści się ona w pobliżu Zamku Lubomirskich, w którym zlokalizowany jest Sąd Okręgowy.

Obsługa prawna Kancelarii obejmuje między innymi takie czynności jak: porady prawne, doradztwo, sporządzanie opinii, zastępstwo oraz reprezentacja Klienta w procesie jako obrońca lub pełnomocnik.

Kancelaria prawna współpracuje z podmiotami z innych korporacji zawodowych. Prawnicy, adwokaci, radcy prawni, notariusze, doradcy podatkowi konsultują skomplikowane zlecenia w zakresie swoich specjalizacji.

Mecenas Wiktor Gamracki realizuje usługi prawnicze, które obejmują: prawo cywilne, spadkowe, rodzinne, gospodarcze, administracyjne, bankowe, pracy i ubezpieczeń społecznych, karne, karno-skarbowe, prawo wykroczeń.

Fachowa obsługa i rzetelna realizacja powierzonych zleceń, czytelne i przejrzyste reguły współpracy, najwyższa staranność i troska o interesy Klienta to główne priorytety pracy Kancelarii Adwokackiej Adwokata Wiktora Gamrackiego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii.

Adwokat Wiktor Gamracki

Kancelaria Adwokacka
ul. Zamkowa 2/3b
35-032 Rzeszów
tel.: +48 796 587 650
Category:

Date Added: lip 29, 2011 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Firma nasza w oparciu o swoją wiedzę oraz zdobyte doświadczenie oferuje Państwu kompleksowe doradztwo prawne przez telefon. Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że problemy natury prawnej są często nie cierpiące zwłoki, staramy się działać szybko, co oczywiście nie wpływa na jakość oraz skuteczność świadczonych usług. Gwarantujemy najniższe ceny świadczonych usług oraz bezpłatną 7-dniową opiekę prawną dotyczącą danego zagadnienia. Zadanie pytania prawnikowi skutkuje jego natychmiastową odpowiedzią, co możemy w danej sprawie zrobić, którą otrzymują bezpośredni podczas telefonicznej konsultacji z prawnikiem. Doradzamy z zakresu prawa cywilnego, prawa karnego, prawa administracyjnego, prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego oraz spółek handlowych.
Category:

Date Added: paź 5, 2011 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Kancelaria radcy prawnego Luizy Jureko-Śledzikowskiej oraz adwokata Ryszarda Manikowskiego udziela kompleksowe doradztwo prawnicze z różnych dziedzin prawa. Wśród nich można wymienić prawo gospodarcze, prawo pracy i prawo rodzinne oraz prawo karne. Od wielu lat działamy na rzecz przedsiębiorców oraz osób fizycznych.
Nasza kancelaria prawna oferuje przedsiębiorcom usługi dopasowane do ich możliwości. Kompetentnie i fachowo reprezentujemy naszych klientów zarówno w sprawach sądowych i egzekucyjnych, jak i w postępowaniach przed organami administracji publicznej. Osobom fizycznym dostarczamy pomoc prawną na przykład w przygotowywaniu pism procesowych.
Category:

Date Added: paź 29, 2011 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Strony: 1 2 3 4 [Następne >]

: