Dodaj wpis  Nowe wpisy  Najpopularniejsze      Aktualizacja wpisu  Ulepszenie wpisu
       Moje konto     Szukanie zaawansowane                 Browse a Listing


Góra > Uslugi > Prawne > Kancelarie adwokackie

Popular Tags

Web Links
Sortuj po :
Kancelaria Adwokacka Proniewski Przybyłka s.c. świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów korporacyjnych, klientów indywidualnych i klientów sektora publicznego. Zespół Kancelarii (adwokaci, doradca podatkowy, radca prawny, aplikanci adwokaccy, aplikanci radcowscy) posiada szeroką wiedzę i doświadczenie z wielu dziedzin prawa, co umożliwia zarówno stałą obsługę firm, jak i współpracę przy realizacji konkretnych przedsięwzięć prawnych.

Siedziba Kancelarii znajduje sie w Krakowie
Category:

Date Added: maj 9, 2011 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Agencje detektyw24 swiadczy usługi na terenie całej polski, darmowe doradztwo super przygotowani detektywi w każdym mieście w polsce uzyskasz każda informacje która pomoze ci rozwiążąć problem. Firma detektyw 24 działa na rynku od 1999 r swidczymy pełna game usług w tym zakresie miedzy innymi wykrywanie podsłuchów, obserwacje, dostarczamy dowody zdrady
Category:

Date Added: cze 4, 2011 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Kancelaria Adwokacka - adwokat Dorota Lasota świadczy rzetelną i kompleksową obsługę prawną w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych, rodzinnych i opiekuńczych, spadkowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, sprawach egzekucyjnych i sprawach administracyjnych, w tym w szczególności w postaci :
- reprezentowania osób fizycznych i prawnych przed stroną przeciwną, sądami, organami administracji publicznej oraz organami ścigania
- opracowywania i opiniowania umów,
- opracowywania opinii prawnych i pism procesowych
- udzielania porad prawnych
- udziału w negocjacjach
- obsługi przedsiębiorców
Category:

Date Added: cze 20, 2011 Hits: 19 Rating: 4.90 Votes: 10
Hot Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Adwokat Wiktor Gamracki zapewnia profesjonalne usługi prawnicze dla Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców.

Kancelaria Adwokacka znajduje się w Rzeszowie. Mieści się ona w pobliżu Zamku Lubomirskich, w którym zlokalizowany jest Sąd Okręgowy.

Obsługa prawna Kancelarii obejmuje między innymi takie czynności jak: porady prawne, doradztwo, sporządzanie opinii, zastępstwo oraz reprezentacja Klienta w procesie jako obrońca lub pełnomocnik.

Kancelaria prawna współpracuje z podmiotami z innych korporacji zawodowych. Prawnicy, adwokaci, radcy prawni, notariusze, doradcy podatkowi konsultują skomplikowane zlecenia w zakresie swoich specjalizacji.

Mecenas Wiktor Gamracki realizuje usługi prawnicze, które obejmują: prawo cywilne, spadkowe, rodzinne, gospodarcze, administracyjne, bankowe, pracy i ubezpieczeń społecznych, karne, karno-skarbowe, prawo wykroczeń.

Fachowa obsługa i rzetelna realizacja powierzonych zleceń, czytelne i przejrzyste reguły współpracy, najwyższa staranność i troska o interesy Klienta to główne priorytety pracy Kancelarii Adwokackiej Adwokata Wiktora Gamrackiego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii.

Adwokat Wiktor Gamracki

Kancelaria Adwokacka
ul. Zamkowa 2/3b
35-032 Rzeszów
tel.: +48 796 587 650
Category:

Date Added: lip 29, 2011 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Kancelaria Adwokacka Roberta Gierszewskiego oferuje obsługę prawną klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców i innych jednostek organizacyjnych.

Świadczymy usługi w sprawach:

karnych,
karnoskarbowych,
cywilnych w tym rodzinnych,
gospodarczych,
z zakresu prawa pracy,
prawa administracyjnego
i innych, poprzez
- reprezentowanie osób fizycznych i prawnych przed stroną przeciwną, sądami, organami administracji publicznej oraz organami ścigania
- opracowywanie i opiniowania umów,
- sporządzanie opinii prawnych i pism procesowych
- udzielanie porad prawnych
Category:

Date Added: wrz 21, 2011 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Firma nasza w oparciu o swoją wiedzę oraz zdobyte doświadczenie oferuje Państwu kompleksowe doradztwo prawne przez telefon. Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że problemy natury prawnej są często nie cierpiące zwłoki, staramy się działać szybko, co oczywiście nie wpływa na jakość oraz skuteczność świadczonych usług. Gwarantujemy najniższe ceny świadczonych usług oraz bezpłatną 7-dniową opiekę prawną dotyczącą danego zagadnienia. Zadanie pytania prawnikowi skutkuje jego natychmiastową odpowiedzią, co możemy w danej sprawie zrobić, którą otrzymują bezpośredni podczas telefonicznej konsultacji z prawnikiem. Doradzamy z zakresu prawa cywilnego, prawa karnego, prawa administracyjnego, prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego oraz spółek handlowych.
Category:

Date Added: paź 5, 2011 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Kancelaria radcy prawnego Luizy Jureko-Śledzikowskiej oraz adwokata Ryszarda Manikowskiego udziela kompleksowe doradztwo prawnicze z różnych dziedzin prawa. Wśród nich można wymienić prawo gospodarcze, prawo pracy i prawo rodzinne oraz prawo karne. Od wielu lat działamy na rzecz przedsiębiorców oraz osób fizycznych.
Nasza kancelaria prawna oferuje przedsiębiorcom usługi dopasowane do ich możliwości. Kompetentnie i fachowo reprezentujemy naszych klientów zarówno w sprawach sądowych i egzekucyjnych, jak i w postępowaniach przed organami administracji publicznej. Osobom fizycznym dostarczamy pomoc prawną na przykład w przygotowywaniu pism procesowych.
Category:

Date Added: paź 29, 2011 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Prawo które obowiązuje w Polsce jest rozbudowane oraz skomplikowane dla nas samych. Niekiedy staje się tak, że z powodu braku zrozumienia przepisów popełniamy błędy bądź wykroczenia lub też ktoś obcy wyrządza nam szkodę. Dlatego też warto wtedy zasięgnąć porady i pomocy u specjalisty adwokata. Kancelaria adwokacka Wrocław to właściwe wybór, świadczymy usługi w zakresie pełnych świadczeń osób prywatnych oraz podmiotów gospodarczych. Dodatkowo w trakcie prowadzenia spraw oraz w zależności od ich charakteru współpracujemy z innymi organami prawa takimi jak kancelarie notarialne czy biura tłumaczeń. Współpraca taka daje bogatsze możliwości przygotowania się do wygrania prowadzonej sprawy. Nasza kancelaria kieruje sie dobrem klienta a priorytety które wyznaje to rzetelność, wytrwałość oraz całkowity profesjonalizm.
Category:

Date Added: lis 7, 2011 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Kancelaria windykacyjna Mediare zajmuje się od 2004 roku prowadzeniem procesu jakim jest windykacja należności na wszystkich etapach postępowania. Pierwszym podejmowanym krokiem jest windykacja polubowna, polega ogólnie rzecz biorąc na negocjacjach z dłużnikiem, ustaleniu harmonogramu i warunków spłaty zadłużenia, prowadzi ją wyspecjalizowany windykator terenowy. Wykorzystujemy tutaj także narzędzia, między innymi takie jak Giełda Długów czy BIG. Kolejny krok podejmuje radca prawny, z Kancelarii Prawniczej, która współpracuje z Mediare. Po uzyskaniu prawomocnego wyroku sądu, sprawa kierowana jest do Komornika. Należności w stosunku do Firmy Windykacyjnej Mediare są uiszczane dopiero po wyegzekwowaniu należności od dłużnika, wyłącznie jako prowizja od kwoty odzyskanej.
Category:

Date Added: gru 12, 2011 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Zawsze
wychodzimy na przeciw zmieniającej się sytuacji prawnej, dlatego coraz
mocniej wkraczamy na rynek sprawy dotyczących tzw. prawa internetowego.
Nie jesteśmy najtańszą Kancelarią jaką możecie Państwo znaleźć,
jednak zdecydowanie kompetentną i godną zaufania, a tym samym powierzenia
spraw. Naszym mottem jest pełne zaangażowanie, bo każdą sprawę
traktujemy priorytetowo i walczymy jak o własną.
Category:

Date Added: mar 12, 2012 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Strony: [< Poprzednie] 1 2 3 4 5 6 7 [Następne >]

: