Dodaj wpis  Nowe wpisy  Najpopularniejsze      Aktualizacja wpisu  Ulepszenie wpisu
       Moje konto     Szukanie zaawansowane                 Browse a Listing


Góra > Budownictwo

Popular Tags

Web Links
Sortuj po :
Świadectwa energetyczne dla lokali i budynków. Ocena energetyczna budynków. Audyty remontowe i termomodernizacyjne. Wrocław i okolice (Dolnośląskie),tel 788-774-106
Sporządzanie świadectw energetycznych dla budynków i lokali, certyfikacja energetyczna, Wrocław i woj. Dolnośląskie.
Ocena energetyczna budynków, dobór dociepleń ścian zewnętrznych. Audyty remontowe i energetyczne. Termomodernizacja. Projektowa charakterystyka energetyczna. Certyfikaty energetyczne na potrzeby transakcji najmu/sprzedaży oraz pozwolenia na użytkowanie.
Category:

Date Added: maj 4, 2010 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Sklep z profesjonalnym sprzętem geodezyjnym i budowlanym przyspieszającym pomiary. Profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze odpowiednich instrumentów. Największy wybór urządzeń uznanych producentów z Japonii, Szwajcarii, Niemiec i USA. Korzystne ceny, atrakcyjne promocje i najwyższy poziom obsługi. Serwis pogwarancyjny. Szybka wysyłka. Zapraszamy!
Category:

Date Added: cze 10, 2010 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Firma Drimgard z Bielska-Białej odsłania przed swoimi klientami tajemnice niepowtarzalnego ogrodu. Nasi specjaliści łączą w sobie wiedze, doświadczenie i kreatywność, dzięki czemu oferujemy najwyższej jakości usługi w dziedzinie projektowania ogrodów i terenów zieleni. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje na temat bogatej oferty firmy Digard kliknij na adres naszej strony internetowej.
Category:

Date Added: cze 28, 2010 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Świadczymy usługi w zakresie projektowania instalacji sanitarnych, kosztorysowania robót instalacji sanitarnych, wykonywania świadectw energetycznych dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, usługowych, użyteczności publicznej, magazynowych.
Nasza wiedza pozwala na podjecie się każdego zadania z zakresu opracowania dokumentacji w sektorze inżynierii sanitarnej.
Category:

Date Added: wrz 6, 2010 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Hurtownia budowlana z Wrocławia poleca materiały budowlane: m.in okna drewniane, okna Okpol i kominy. Także fundamenty (m.in. kruszywo, pręty zbrojeniowe, cement, bloczki betonowe). Każdy klient może liczyć na darmowe doradztwo i kosztorys budowy swojego domu. Hurtownia budowlana Cebj Wrocław to grupa doradców, którzy pomogą w doborze materiałów na dom (m.in. tynki wewnętrzne, płyty gk, wiórowe płyty OSB, kostka brukowa). Konsultanci doradzą również z czego budować, zgodnie za zasadą "jakość za rozsądną cenę". Pamiętaj - najtaniej budować kompleksowo - a budowanie z dużą hurtownią będzie zazwyczaj tańsze niż zakup "na własną rękę". Dlaczego? Duże składy z racji dużych obrotów nabywają u producentów materiały budowlane ze znacznymi upustami. Do tego zawsze, jak pokazują doświadczenia, możesz z nimi negocjować ceny poszczególnych produktów. Zazwyczaj również bez problemów załatwisz zwroty materiałów, których okazało się za dużo na budowie, czy załatwienie wszelkich zażaleń.
Category:

Date Added: wrz 8, 2010 Hits: 3 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Ekopol.pl - Strona internetowa producenta oczyszczalni ścieków. Firma EKOPOL wytwarza oczyszczalnie ścieków: ekologiczne, biologiczne, przydomowe oczyszczalnie ścieków, szamba (zbiorniki bezodpływowe). Jest liderem wśród producentów oczyszczalni ścieków w Polsce. Istnieje więcej niż 10 lat.Dzięki tak długiemu stażu na rynku ma doświadczenie i praktykę w produkcji, montażu i w obsłudze, serwisie. Oczyszczalnie ścieków producenta EKOPOL zainstalowane są w tysiącach domach, hotelach, restauracjach i miejscach użyteczności publiczne. Jesteśmy pewni swoich oczyszczalni i dlatego dodajemy klientom 10 letnią gwarancje także przy własnej instalacji. Zajmujemy się dodatkowo instalacją swoich oczyszczalni. Posiadamy własny tabor transportowy. Zapewnimy bezpłatny transport zakupionych w naszej firmie produktów. Kooperujemy z ponad setką monterów na terenie kraju. Nasze oczyszczalnie ścieków można nabyć w każdej z większych polskich hurtowniach budowanych. Więcej informacji na naszej stronie interntowej www.ekopol.pl.
Category:

Date Added: wrz 14, 2010 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

37. Szamba
Oczyszczalnie.pl - Produkcja, montaż, obsługa techniczna oczyszczalni. EKOPOL to firma z ponad 10 letnim stażem na polskim rynku. Produkujemy oczyszczalnie biologiczne, ekologiczne, przydomowe oczyszczalnie ścieków, szamba (zbiorniki bezodpływowe). Jako jedyni na rynku dajemy państwu 10 letnią gwarancję. Transport na terenie całego kraju darmowy. Ponad to oferujemy pomoc przy montażu i instalacji produktów. Mamy kilkadziesiąt monterów, którzy obsługują całą Polskę. Nasze produkty to innowacyjne, a zarazem przetestowane rozwiązania. Jesteśmy liderem w wprowadzaniu najnowszych i,oraz najbardziej zaawansowanych technik. Podsiadamy polską fabrykę, polskich fachowców. Produkcja odbywa się jedynie na polskich surowcach. Nie boimy się żadnych problemów i bez problemu radzimy sobie w nietypowych warunkach czy to gruntowych, czy technicznych. Pomagamy i doradzamy klientom na wszystkich etapach przedsięwzięcia od wyboru odpowiedniej oczyszczalni ścieków poprzez pomoc w montażu aż do porad w obsłudze. Zapoznaj się z naszą, jakością oraz profesjonalizmem zapraszamy na www.oczyszczalnie.pl.
Category:

Date Added: wrz 16, 2010 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

AB Eksport - Import - geokrata, geosyntetyki, geomata zbrojona. Producent Geokraty komórkowej służącej do umacniania skarp i stabilizacji podłoża.
Geokrata zbrojona należy do grupy geosyntetyków wykonana z zespołu taśm perforowanych lub nie perforowanych o dużej gęstości HD-PE wzmocnionych włóknem szklanym. Ta innowacyjna i opatentowana technologia łączy w sobie zarówno typowe cechy powszechnie stosowanej geokraty, jak również wytrzymałego zbrojenia odpornego na uszkodzenia mechaniczne i zużycie, zapewniająca długotrwałą elastyczność, kompleksowo zabezpieczająca budowle ziemne i grunty, na których jest stosowana.
Category:

Date Added: wrz 24, 2010 Hits: 5 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Portal Budowlany Budujesz-Kupujesz.pl to usługi dla firm budowlanych oraz osób prywatnych.

Przetargi budowlane - lista przetargów, wysyłany na maila klienta po selekcji wg wybranych kryteriów.

Katalog firm budowlanych - wizytówki firm związanych z budownictwem.

Zlecenia budowlane umożliwiające znalezienie wykonawców oraz oferty budowlane zamieszczane przez firmy szukające klientów.

Ponadto: poradniki, kalkulatory budowlane, porównywarka cen usług budowlanych oraz forum budowlane.

Zapraszamy!
Category:

Date Added: paź 4, 2010 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

40. EKOPOL
Nascieki.pl ?Nakłaniamy do zaznajomienia się z strukturą dystrybucji oczyszczalni przydomowych. Na naszej witrynie sieciowej dowiedzą się Państwo gdzie łatwo nabyć z dobrego materiału oczyszczalnie: ekologiczne, oczyszczalnie przydomowe i przemysłowe oraz szamba, zbiorniki bezodpływowe firmy EKOPOL. Lista zawiera jedynie autoryzowanych w pełni profesjonalnych dealerów i instalatorów z długoletnim stażem. Spis posiada całą Polskę, dzięki czemu bez problemu odnajdą Państwo exportów w swojej okolicy. Spis jest intuicyjny i przyjazny w użytkowaniu należy wskazać województwo, potem miasto i usługę jaka nas interesuje. Po zaznaczeniu właściwych danych skrypt wyswietli nam sprzedawcę obsługującego dany obszar. Wszyscy sprzedawcy dają 10 letnią gwarancji na oczyszczalnie firmy EKOPOL. Jeśli zamierzasz kupić czy zainstalować oczyszczalnie ścieków skorzystaj z naszego spisu. Będziesz miał(a) pewność, że skontaktujesz się z fachową pomocą i doradztwem z dziedziny oczyszczania ścieków. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie sugestie i informacje na temat działania spisu. Serdeczne zapraszamy na www.nascieki.pl.
Category:

Date Added: paź 13, 2010 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Strony: [< Poprzednie] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następne >]

: