Dodaj wpis  Nowe wpisy  Najpopularniejsze      Aktualizacja wpisu  Ulepszenie wpisu
       Moje konto     Szukanie zaawansowane                 Browse a Listing


Góra > Biznes i ekonomia > Kredyty gotówkowe

Popular Tags

Web Links
Sortuj po :
Znaleźliśmy dla Ciebie najlepsze oferty finansowe banków i instytucji. Tanie i dobre kredyty przez internet - wniosek on-line. Najlepsze produkty kredytowe i finansowe, kredyty mieszkaniowe, kredyty hipoteczne, karty kredytowe. W serwisie znajdziesz także Autorskie Opracowania i Analizy, Aktualności i odpowiedzi na najtrudniejsze pytania. Poradź się ekspertów. Zapraszamy do serwisu http://Kredyty24h.info
Category:

Date Added: paź 29, 2009 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Kredyt bankowy – umowa zawarta w formie pisemnej pomiędzy bankiem a kredytobiorcą. Bank zobowiązuje się udostępnić określoną kwotę na określony cel oraz czas a kredytobiorca zobowiązuje się wykorzystać kredyt zgodnie z jego przeznaczeniem oraz zwrócić pobraną kwotę wraz z należnym bankowi wynagrodzeniem w postaci prowizji i odsetek. Na podstawie tej definicji kredyt postrzegany jest jako specyficzny rodzaj stosunków zobowiązaniowych, którego wyróżniającymi cechami są: zwrotność, terminowość i oprocentowanie. Sposoby ujmowania kredytu: * formalno-prawne ujęcie kredytu zgodnie z nim, istotą kredytu jest wykorzystanie czasowo wolnych środków pieniężnych, a nie tworzenie nowych. Bank sprawuje tutaj rolę pośrednika w przekazywaniu potrzebujacym podmiotom czasowo ulokowanych w nim, przez inne osoby, środków pieniężnych.
Category:

Date Added: lut 24, 2010 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Kredyty i pożyczki gotówkowe to bardzo ważna dziedzina życia finansowego w każdym kraju świata. Dlatego stworzyliśmy serwis finansowy kredyciak.pl na którym dowiesz się gdzie, jak i przede wszystkim bezpiecznie zaciągać kredyty i pożyczki gotówkowe. Takie opcje dostępne są już nie tylko w bankach, ale także w coraz bardziej licznych instytucjach pozabankowych oraz od osób prywatnych.
Category:

Date Added: kwi 12, 2010 Hits: 4 Rating: 5.00 Votes: 1
Hot Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Save-Money.pl to profesjonalny serwis, który wskaże Tobie najlepszy kredyt dla firm. Klient firmowy to dla nas klient prestiżowy. Jeżeli masz nową firmę mamy także produkt dla Ciebie kredyt dla nowej firmy, czy kredyt obrotowy. Do każdego produktu dołączony jest kalkulator, spis wymaganych dokumentów do kredytu, szczegóły produktu itp. Dla szefów firm nasz serwis przygotował promocję - obsługa mobilna na terenie całego kraju. To oznacza że nasz doradca dojedzie do Twojej firmy przedstawi propozycję kredytu, podpisze z Tobą wszystkie niezbędne dokumenty. Dla klientów indywidualnych posiadamy bogata oferte na kredyt gotowkowy i kredyt samochodowy
Category:

Date Added: maj 25, 2010 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

www.ebankdirect.pl - Twoja platforma finansowa !

Porównuj i wybieraj spośród najlepszej oferty kredytowej dostępnej na naszym rynku.
Umożliwiamy bezpośredni dostęp do ponad 150 produktów i usług bankowych - oferowanych przez najlepsze instytucje działające w naszym kraju.
W swojej ofercie posiadamy najtańsze kredyty i pożyczki gotówkowe.

www.ebankdirect.pl- dodaj do ulubionych!
Category:

Date Added: sie 7, 2010 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

W dzisiejszych czasach bardzo trudno wyszukać wiadomości kompetentne o finansach. Nasza witryna oferuje zaś teksty wysokiej jakości merytorycznej, sensowne a nade wszystko ciekawe i wyjątkowo przydatne.
Nie ma znaczenia więc, czy jesteś kompletnym laikiem w dziedzinie bankowości czy też obeznanym bankowcem – ten portal jest stworzony specjalnie dla Ciebie Znajdziesz tu liczne nowości ze świata gotówki, porównasz niektóre produkty bankowe. Dodatkowo masz bezpośredni wzgląd na różnorakie oferty banków. A całość skupiona na naszym portalu!
Category:

Date Added: lis 11, 2010 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Portal o tematyce finansowej aktualizowany co kilka minut przeznaczony dla osób poszukujących informacji na temat [url=http://www.gkfinanseinfo.pl/ podatki.html]podatków[/url] inwestycji kredytów itp. .Znajdziesz tu aktualne [url=http://www.gkfinanseinfo.pl]wiadomości[/url] finansowe i zapoznasz sie z ofertami banków oraz firm usługowych .Oferty skierowane do osób aktywnych zawodowo i finansowo .Ponadto bezpośrednio na stronie można wypełnić wniosek o [url=http://www.gkfinanseinfo.pl/ kredyty.html]kredyt[/url] którym dana osoba jest zainteresowana. Szereg informacji pozwoli potencjalnemu klientowi wybrać odpowiednią formę kredytu ,lokaty lub inwestycji.
Category:

Date Added: sty 17, 2011 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Doradcy kredytowi to ludzie zajmujący się finansami, zwłaszcza w sferze produktów bankowych, których pomoc może się okazać bardzo przydatna, gdy zamierzamy skorzystać na przykład z kredytu, pożyczki lub też założyć lokatę. Osoby takie porównają dla nas oferty wielu banków i pomogą wybrać tę najlepszą, a przede wszystkim zrobią to nie pobierając od nas opłaty, ponieważ dostają wynagrodzenie od banków.
Category:

Date Added: sty 17, 2011 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Interesujesz się ekonomią i finansami? Chcesz śledzić najnowsze wydarzenia z szeroko pojętej branży? To portal idealny dla ciebie. Przede wszystkim gromadzimy wstępy oraz odnośniki do największych i najbardziej opiniotwórczych portali finansowych w polskim internecie. Dzięki temu będziesz mógł śledzić informacje z zakresu gospodarki, finansów osobistych oraz firmy, ubezpieczeń, emerytur i wielu innych. Dzięki specjalnemu działowi z ofertami banków sprawdzisz i porównasz instrumenty finansowe, złożysz wniosek online o kredyt mieszkaniowy, pożyczkę bądź umówisz się z konsultantem. Zapraszamy do regularnych odwiedzin.
Category:

Date Added: kwi 20, 2011 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

FitFinance centrum finansowe to połączenie pasażu oraz poradnika finansowego. Znajdą tutaj Państwo opinie oraz oceny dotychczasowych klientów. Dowiedzą się na co zwrócić szczególną uwagę i czego się wystrzegać. Mogą również Państwo zamówić wybrane przez siebie ubezpieczenie, konto osobiste lub też kredyt online. Do wyboru jest wiele produktów czołowych instytucji działających na rynku polskim! Zachęcamy także do dzielenia się swoimi opiniami! Zapraszamy!
Category:

Date Added: kwi 24, 2011 Hits: 0 Rating: 4.00 Votes: 1
Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Strony: 1 2 3 4 5 6 [Następne >]

: